Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Реклама в радіоефірі України ::

Радіореклама
 
Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!
 

Умови розміщення інформації в розділі "Радіореклама"

  Розміщення реклами на порталі  
  Радіореклама  

     Реклама давно вже перестала бути простим двигуном торгівлі, вона перетворилася на сучасний та потужний засіб пересування (а точніше - просування) товарів, послуг та ідей. Реклама на радіо є одним з найефективніших видів реклами. А радіо на сьогоднішній день є одним з найпопулярніших рекламних носіїв у світі. У цьому воно поступається хіба що телебаченню, однак, має певні переваги: на відміну від останнього, радіо є фоновим носієм інформації, а отже слухач може сприймати рекламу, що транслюється в радіоефірі, будь-де і будь-коли, не відриваючись від основних справ.
     Метою даного розділу порталу є просування та популяризація рекламних відділів радіостанцій, а також рекламних та медіа-баїнґових аґенцій, що спеціалізуються на розміщенні реклами в ефірі українських радіостанцій. Цей розділ стане в нагоді всім тим, хто бажає привернути увагу до себе потенційних рекламодавців, а також для потенційних рекламодавців, що виявляють підвищену зацікавленість до умор розміщення реклами в ефірі тієї чи іншої станції того чи іншого реґіону України.
     Розділ "Радіореклама" складається з каталогу рекламних аґенцій та каталогу прайсів на розміщення реклами. Перший призначено для розміщення детальної інформації про аґенцію (враховуючи повну контактну інформацію, опис переваг даної аґенції, перелік радіоканалів, з якими вона працює, та послуг, що надає тощо) і розраховано, головним чином, на компанії, що займаються розміщенням реклами в ефірі кількох радіостанцій. Другий являє собою каталог прайсів (у вигляді архівних файлів для завантаження) на розміщення реклами в ефірі, і розрахований на одиночні радіостанції. Вартість розміщення інформації у Каталозі рекламних аґенцій становить 300 гривень на місяць + ПНР 0.5%; вартість розміщення одного прайсу у каталозі прайсів становить: 70 гривень на місяць + ПНР 0.5% (для радіостанцій, що мають встановлені передавачі в межах однієї-двох адміністративно-територіальних одиниць України); 140 гривень на місяць + ПНР 0.5% (для радіостанцій, що мають встановлені передавачі в межах більш ніж двох адміністративно-територіальних одиниць України); 40 гривень на місяць + ПНР 0.5% (для радіостанцій, що транслюють свої програми виключно на мережі проводового мовлення); 25 гривень на місяць + ПНР 0.5% (для радіостанцій, що транслюють свої програми виключно в мережі Інтернет).
     Дізнатися і обговорити інші умови можна, звернувшись за телефоном (050)-768-77-24, або за електронною адресою .

    • Повернутися назад

  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру | RadioDJ.Org.Ua"

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank searchengine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2022