Маєш інформацію? Поділись! Розміщення реклами на порталі

Розділи

 Про нас
 Тех-Каталог
 Прес-Каталог
 Книгарня
 Радіореклама
 Радіонавчання
 Радіоанонс
 Новини радіо
 Радіожиття
 Радіоакції
 Радіостанції
 Радіорозклад
 Радіопродакшн
 Радіолінки
 Радіостатті
 Радіозакони
 Радіословник
 Радіочиталка
 Радіоформати
 Радіорейтинґи
 Радіомузей
 Поради
 Реклама у нас
 Оголошення
 Партнери
 FAQ
 Головна
 Мапа порталу
Пошук в Мережi:


uaportal.com

Спілкування

 Гостьова книга
 Форум
 Чат
 Контакти

:: Історія та сьогодення радіопорталу ::

Про нас

 

 

 

 

 

 

 

 

Тех-Каталог Маєш інформацію? Поділись! Радіонавчання Маєш інформацію? Поділись!

Мої найщиріші вітання усім шанувальникам радіо!

     Я радий запросити вас на сторінки першого українського незалежного радіопорталу! Якщо Ви тут, значить радіо є частиною Вашого життя чи професійної діяльності, або ж просто цікавить Вас на даний момент. Отже, цей ресурс - саме те, що Вам потрібно. Інформація, яку розміщено на сторінках порталу, має задовільнити смаки як фахівців у галузі радіомовлення, так і людей, що просто бажають бути у курсі подій світу радіо.
     Отже, давайте знайомитися ближче!

Наші нагороди
  Розміщення реклами на порталі  
  Радіореклама  

• Реклама на порталі                    • Подяки                    • До уваги Web-майстрів

      З чого все розпочиналося?

     Звичайно ж, з радіоприймача. З приймача, який ловив голоси радіостанцій - спочатку далеких закордонних і занадто офіційних радянських, а потім - з 1992-го року - значно ближчих і за місцем розташування, і за стилем подачі перших недержавних українських. Те, що відбувалося у той час в ефірі, притягувало до себе, не дозволяло залишатися байдужим, адже я відчував себе свідком народження чогось нового, невідомого. І тому я розпочав пошук, збирання, систематизація та аналіз різноманітної інформації про радіомовлення. А згодом - і створення власного інформаційного продукту, пов'язаного з цією тематикою.
     "Першою ластівкою" діяльності у цій царині стала рубрика "Новини радіо", що виходила на шпальтах кіномузичного тижневика "П'ятниця" з 14-го лютого 1997-го року. Рубрика інформувала читача про зміни у столичному радіоефірі - анонсувала нові програми, повідомляла про відкриття нових радіостанцій, появу нових ведучих тощо. Рубрика мала неабиякий інтерес у читачів газети - адже її поява збіглася у часі з початком справжнього "FM-буму" в Україні. Однак, 1-го вересня 1998-го року рубрика була змушена зникнути через припинення існування видання.
     Трохи згодом, восени того ж року, рубрику було певною мірою відроджено: вона почала виходити в дещо урізаному вигляді та під назвою "Слухайте" на полосі "Week End" газети київради "Хрещатик". Це стало можливим завдяки Валерію Новосвітньому - колишньому редактору "П'ятниці", а потім - працівникові "Хрещатика" (це видання було засновником "П'ятниці"). Однак, наприкінці березня головним редактором "Хрещатика" Геннадієм Кириндясовим було ухвалене рішення про закриття рубрики "Слухайте" як такої, що не відповідає концепції видання та не цікавить читачів.
     Однак, на цей час я вже мав свій власний, незалежний рупор. 24-го березня 1999-го року у всесвітній мережі Інтернет було започатковано проект "Світ радіо". На той час український сегмент Інтернету не мав повноцінного ресурсу про радіо (за виключенням кількох тематичних розділів на домашніх сторінках - зокрема, варто відзначити сторінку програмиста Володимира Влада, який першим намагався якось представити в мережі інформацію про українські FM-станції), а українське радіомовлення не мало у всесвітній мережі свого ресурсу, задовільняючись коротенькими, часом - надто застарілими відомостями на закордонних радіопорталах. Таким чином, інтернет-ресурс "Світ радіо" швидко пригорнув увагу радійників та просто любителів радіо і набув неабиякої популярності.
     21-го квітня 2001-го року було відкрито "дочірній проект" ресурсу "Світ радіо" - Web-портал "Подих ефіру", розрахований на менш вибагливу цільову аудиторію (Там, зокрема, можна ближче познайомитися з ді-джеями та ведучими, знайти інформацію про вакансії на українських радіостанціях, каталог сайтів, які були б корисними для ді-джеїв тощо).
     З розвитком ресурсу збільшувався й інтерес до нього. Зокрема, проекту "Світ радіо" було присвячено інтерв'ю в ефірі Української служби BBC, два інтерв'ю на радіо "ЕРА FM" та інтерв'ю на телеканалі "НБМ" (нині це "5-ий канал").
     Відновилася і співпраця з друкованими виданнями - такими як "Телерадіокур'єр", "Телемир", "Медиа Эксперт", було започатковано співпрацю з іншими інтернет-проектами - зокрема, з інтернет-виданням "Телекритика". Тривала і триває співпраця з радіостанціями.
     Паралельно тривав процес вдосконалення дизайну та технічного забезпечення ресурсу. Проект "Світ радіо" народився за адресою http://members.tripod.com/skurafm/ - на безкоштовному сервері від американської компанії "Tripod". Трохи згодом компанія видала всім розміщеним сайтам нові, більш короткі адреси - http://skurafm.tripod.com. Врешті, 4.03.2003 відбувся переїзд порталу на нову адресу та новий хостінґ в Україні, надані компанією "ColoCall".
     Наразі можна сміливо стверджувати про перетворення ресурсу "Світ радіо" на мега-портал, який на сьогоднішній день об'єднує два потужних портали - "ProRadio.Org.Ua" та "Подих ефіру".

      Сьогодення

     Що ж таке портал "ProRadio.Org.Ua" сьогодні?
     "ProRadio.Org.Ua" - це ресурс для тих, хто обрав РАДІО цариною своєї ПРОфесійної діяльності.
     "ProRadio.Org.Ua" - це ресурс, створенний на підтримку розвитку радіо в Україні, а отже він виступає PRO радіо - тобто ЗА радіо.
     І, нарешті, "ProRadio.Org.Ua" - це ПРОект Бориса Скуратівського ПРО радіо.
     Web-портал "ProRadio.Org.Ua" - це частина мега-проекту "Світ радіо", адресована тим, хто шукає статистичну, освітню та інформаційну базу по українському радіомовленню.
     Тут ви можете знайти:
     • Інформацію про останні зміни в українському ефірі
     • Частоти, координати та характеристику радіомовних компаній у різних реґіонах нашої держави
     • Закони та нормативні акти, що регулюють діяльність радіомовних організацій в Україні
     • Матеріали, орієнтовані на фахівців у галузі радіомовлення (розповіді про формати мовлення, технічні засоби тощо)
     • Добірку статей, пов'язаних з українським радіомовленням, які було надруковано у пресі
     • Каталог сайтів, які було б цікаво та корисно переглянути як фахівцям у галузі радіомовлення, так і звичайним любителям радіо
     • І багато іншої інформації :)

      Для чого?

     Метою існування ресурсу "Світ радіо" загалом та проекту "ProRadio.Org.Ua" зокрема є сприяння розвиткові українського радіомовлення, надання радійникам та людям, пов'язаним зі сферою радіо, різноманітної інформації, потрібної для їхньої професійної діяльності та творчого зростання.

      Для кого?

     Відвідувачі порталу - працівники, менеджери та керівники багатьох українських радіостанцій (у тому числі - потужних мереж), співробітники рекламних аґенцій, продюсерських центрів, компаній, які займаються соціологічними дослідженнями, проведенням тренінґів для працівників радіо, виробники обладнання. А крім того - журналісти, інженери, любителі DX-прийому та усі ті, для яких "радіо" більше, ніж просто слово.

      Хто?

     Автором та редактором Web-порталу є Борис Скуратівський, який намагається робити все для подання збалансованої та різнобічної інформації. Редакція ресурсу готова приймати будь-які ваші повідомлення, пропозиції, корективи та зауваження, висловлені у коректній формі та передані через наявні на сторінках порталу контактні засоби.
     Портал не висловлює думок жодної політичної партії чи фінансової або релігійної групи України. Його єдиною метою є подання усієї більш-менш об'єктивної інформації, пов'язаної з радіомовленням в Україні у тому обсязі, який не ображає жодної з радіомовних компаній чи прихильників тієї чи іншої політичної течії.
     Джерелами інформації для ресурсу "Світ радіо" є власні спостереження, повідомлення від працівників радіостанцій (яким завжди раді!) та інших установ, листи від друзів та знайомих у реґіонах України та інших країнах, а також преса та Інтернет.
     Ресурс "Світ радіо" у той же час лишається великою мірою хобі-проектом і не має жодного фінансування. Тому я вважаю за необхідне принести свої вибачення за можливі збої в роботі порталу, пов'язані з якимись технічними чи фінансовими проблемами.

      Що далі?

     Ресурс "Світ радіо" перебуває у постійному розвитку і має на меті створення нових проектів та напрямків діяльності, спрямованих на подальше розширення співпраці з радіостанціями та особами, пов'язаними з радіо, та надання їм всебічної допомоги. А наразі - бажаю вам приємного перегляду сторінок порталу!

  Розміщення реклами  
  Розміщення реклами  
  Вгору  На головну  Мапа порталу  Контакти
 

:: Наш хостер ::
"ColoCall"

 

Відвідайте:


"Подих ефіру RadioDJ.Org.Ua"

"ФДР Радіоцентр"

Портал "На всі 100"

Журнал "Телерадіокур'єр"

"Радио"

Всички радио и ТВ станции

Західно-українська
банерна мережа

 

Українська Банерна Мережа
 

Українські 120x60
pagerank search engine optimization
Rambler's Top100

© Борис Скуратівський, 1999-2024