Світ радіо

Gospel Religious

Радіостанції України
Новини радіо
Словник термінів
Радіо і Закон
Читалка
Статті про радіо
Музей
Цікаві лінки
Пісні про радіо
Подяки
Гостьова книга
Форум
Чат
Різне
FAQ

skura_fm@hotmail.com

Hosted by "ColoCall"

 


        Якщо Ви візьмете до рук диск будь-якої зірки афро-американської музичної сцени, як правило, ви знайдете на ньому подяки церковному хору рідного міста виконавця чи виконавиці за те, що саме там вони отримали путівку у життя. А такі співаки, як Mavis Staples та Al Green, взагалі повернулися до свого коріння, використовуючи власний голос для уславлення Всемогутнього.
         Підформати "Southern Gospel" та "Contemporary Christian", на відміну від "Black Gospel", більше схожі за своїм звучанням до "Country" та "Country Rock" - та ж сама ритмомелодика, але релігійний контекст.
        Так звані "Religious Stations" дуже різняться одна від одної за тоном та стилем подачі матеріалу, та й взагалі за типом організації роботи. Деякі з них - це просто технічні комплекси, потужності яких здаються блоками в оренду церквам та релігійним організаціям, що бажають нести "світло віри" у маси та отримувати від цих мас гроші у вигляді пожертв. Інші станції натомість пропонують більш виважену та толерантну музично-інформаційну добірку, складовими якої є ток-шоу та блоки музики; такі станції на перший погляд схожі на звичайні комерційні компанії, однак, розмови, що ведуться в ефірі, сфокусовані виключно на християнській тематиці, а музика, що лунає, належить до категорії "Contemporary Christian".
Вступна стаття Головна сторінка
Оновлено: 10.04.2001